MÖBLER / Bord / Slagbord 5486567
nr 548 6567
Slagbord
1800-tal, längd: 173, djup: 104, höjd: 77
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 27 oktober 2008
1.800 kr
1.600 kr
2.200 kr
2.100 kr
ledande budet*